• zaloguj się
  • utwórz konto

Szkoła doktorska - rekrutacja na semestr letni 2023/2024

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Kandydatko i Kandydacie do Szkoły Doktorskiej Politechniki Warszawskiej,

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji, które ułatwią proces rekrutacji.

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej PW odbywa się przez portal Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK). Opis procesu rejestracji krok po kroku znajdziesz w instrukcji.

Do ostatniego dnia zapisów będzie jeszcze można dokonywać modyfikacji w zgłoszeniach.

Portal Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) służy również do przekazywania kandydatom indywidualnych komunikatów o ich sytuacji w procesie rekrutacyjnym.

Uwaga! Jednym z obowiązkowych dokumentów składanych już na początku rekrutacji jest zarys koncepcji pracy badawczej wraz z oświadczeniem potencjalnego promotora.

Wybór potencjalnego promotora jest obligatoryjny i pozostaje po stronie kandydata do Szkoły Doktorskiej PW – jeżeli jeszcze nie wybrałeś potencjalnego promotora, skorzystaj z wyszukiwarki promotorów. Skontaktuj się z wybraną osobą, wspólnie omówcie koncepcję badawczą i już teraz zaplanujcie współpracę.

W przewodniku po Szkole Doktorskiej PW znajdziesz szczegółowy opis procesu rekrutacyjnego na poszczególnych etapach oraz odpowiedzi na większość zadawanych przez kandydatów pytań.

Bądź na bieżąco z aktualnościami, dodaj do ulubionych nową stronę Szkoły Doktorskiej PW – znajdziesz tu najpotrzebniejsze informacje dotyczące m.in.: harmonogramu rekrutacji, regulaminu kształcenia, stypendium, badań lekarskich, zajęć dydaktycznych oraz kontakt do Działu Obsługi Doktorantów.

Wybierz dyscyplinę Szkoły Doktorskiej PW i zarejestruj się.